Domy według
Projektów
Indywidualnych

 
Doskonale wiemy jak ciężko jest znaleźć dom z gotowej oferty, spełniający wszystkie wymagania przyszłego Inwestora, dlatego skoro tu jesteś, trafiłeś idealnie.

Znamy dobrze ten żmudny proces z własnego doświadczenia, kiedy przeglądając strony internetowe, katalogi czy czasopisma branżowe, wciąż nie znajdujesz domu, który spełniałby wszystkie założenia. Jest wiele czynników, które determinują wybór konkretnego projektu. Bierzemy pod uwagę nasłonecznienie, nachylenie samej działki, komunikację, sąsiedztwo czy planowane funkcje. 

Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest projekt indywidualny. Projekt to proces, podczas którego obie strony, muszą siebie trochę bliżej poznać, bo bez wiedzy na temat podstawowych kwestii dotyczących stylu życia czy upodobań, jest nam i architektom ciężko zaproponować pierwsze koncepcje. To one będą punktem wyjścia do dalszych prac nad wymarzonym domem. Bardzo dobrze jeśli Inwestorzy mają już jakieś inspiracje, którymi chcieliby się z nami podzielić.

Zdecydowanie, pozwala nam to już na starcie obrać właściwy kierunek, ale jeśli ich nie ma, to też dobrze, bo daje nam to możliwość na swobodne i twórcze działanie i w efekcie przedstawić Klientowi kilka kierunków, które tym razem, dla niego mogą stać się drogowskazem. Naszym zadaniem jest przeprowadzić Inwestora przez cały proces, na końcu którego przekazujemy gotowy projekt.

PRAKTYCZNE INFORMACJE, ZANIM ZACZNIEMY POTRZEBNE BĘDĄ:

+ Wypis i Wyrys z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego ( MPZP) lub decyzja o Warunkach Zabudowy (WZ)

+ Mapa zasadnicza do celów projektowych (Geodeta) w wersji papierowej i cyfrowej

+ Decyzja o wyłączeniu gruntu z produkcji rolnej, jeśli działka była poprzednio użytkowana jako rolna

+ Opinia geotechniczna – badanie geotechniczne gruntu ( Geolog)

+ Warunki przyłączenia do sieci energetycznej (lokalny zakład energetyczny) 

+ Warunki przyłączenia do sieci gazowej

+ Warunki przyłączenia do sieci wodociągowej i kanalizacji